Advert

Pazarcı esnafı toplanıyor

Pazarcı esnafı toplanıyor
Pazarcı esnafı toplanıyor Tuncay Aytaş
Bu içerik 267 kez okundu.

Niğde Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanı Tahir Yavuz başkanlığında Cuma günü Esnaf odaları toplantı salonunda pazarcı esnaflarıyla bir araya gelerek pazarcı esnaflarının sorunları masaya yatırılmasının ve haksız rekabetin önüne geçilmesi üzere toplanıyorlar.
Başkan Tahir Yavuz, ‘ pazarcı esnafının sorunlarını masaya yatıracaklarını ve çözüm noktasında atılacak adımların tek tek ele alınacağını‘ söyledi.
Niğde Manavlar ve  Pazarcılar Odası Başkanı Tahir Yavuz  yaptığı açıklamada; ’ Odaya kayıtlı üyeler ile  Cuma günü İstişare toplantısında  bir araya geleceğiz. Bütün üyelerimizin katılmaları zorunludur. Birlik ve beraberliğin göstergesi gücün temsilcisi olacağız, haksız rekabetin önüne geçerek, kayıt  sorunu başta olmak üzere pazar yerinde düzenlemeler, yerli malı ürünlerimizin satışlarında KĞ bazında sınırlama getirmek ve üyelerimizin fikir ve düşüncelerini almak için bu toplantıyı gerçekleştireceğiz´ dedi.
Yavuz, pazar yerinde  en büyüğünden en küçüğüne kadar tezgâh açan bütün pazarcı esnafını mutlaka kayıt altına alacaklarını ve her şeyin bundan sonra daha güzel olacağının da altını çizerken cuma günü Esnaf Odaları toplantı salonunda saat 15.30 da yapılacak olan toplantıya eksiksiz bütün üyelerin katılmalarının zorunlu olduğunu da ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda