Advert

Tarım Sektörü Paydaşları İftarda Buluştu

Tarım Sektörü Paydaşları İftarda Buluştu
Tarım Sektörü Paydaşları İftarda Buluştu Tuncay Aytaş
Bu içerik 399 kez okundu.

Niğde’de tarım sektöründe hizmet veren kamu kurum ve özel sektör temsilcileri Niğde İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce bu yıl 2’incisi düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. 

Niğde İl Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürlüğünce Niğde Öğretmen Evinde düzenlenen iftara Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Vali Yardımcısı Cemil Kılınç, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürü  Asım Baş, Orman İşletme Müdürü Mehmet Özdemir, Meteoroloji Müdürü Resul Kav, İl Müdür Yardımcıları, İlçe ve Şube Müdürlerinin yanı sıra tarım sektöründe hizmet veren STK ve birlik başkanları katıldı.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek iftar yemeği ardından yaptıkları konuşmada; ‘Bir ramazan ayını daha geride bırakmak üzereyiz. Ramazan ayını Niğde’mizde de Ramazanın ruhuna uygun bir şekilde birlik ve beraberlik içerisinde, bu mübarek ayın feyzini bereketini en iyi şekilde hissederek idrak ettik. Toplumun tüm kesimleriyle kucaklaşarak her iftarda farklı kesimlerle birlikte olarak ramazan ayının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Ramazanın sonuna yaklaştığımız bu günlerde sizlerle de iftar açmak istedik. Bizi buluşturan İl Müdürümüze teşekkürlerimi sunuyorum, sizlere de katıldığınız için teşekkür ediyorum. Cuma günü kavuşacağımız Ramazan Bayramının ülkemize barış ve huzur getirmesini temenni ediyor, hepinizin şimdiden bayramını kutluyorum’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda