Advert

Bor ilçesinde gaziler ve şehit ailelerine iftar

Bor ilçesinde gaziler ve şehit ailelerine iftar
Bor ilçesinde gaziler ve şehit ailelerine iftar Tuncay Aytaş
Bu içerik 352 kez okundu.

Niğde’nin Bor İlçesinde, şehit aileleri ve gaziler onuruna Bor ilçe Garnizon Komutanlığında düzenlenen iftar programında bir araya geldiler.

Bor İlçe Kaymakamı Bekir Sıtkı Dağ Garnizon Komutanlığında düzenlenen iftar programına Bor ilçe Kaymakamı Bekir Sıtkı Dağ, Garnizon Komutanı İkmal Albay Mustafa Kaplan, İlçe Belediye Başkanı Sıtkı Erat ve kurum amirleri şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı.

Şehit Aileleri onuruna düzenlenen iftar programında tüm masaları dolaşarak şehit aileleriyle yakından ilgilenen  Kaymakam Dağ, onlarla bir arada olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti. Kaymakam Dağ, ayrıca tüm şehitleri rahmet ve minnetle yâd ettiklerini de ifade etti.

Bor İlçe Kaymakamı Dağ “Vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden şehitlerin ve vatan toprağı üzerinde huzur ve güvenin sağlanması sırasında gazi olanların haklarının asla ödeyemeyiz. Geride bıraktıkları yakınlarının her türlü ihtiyaçlarını karşılamak görevimizdir. Her zaman şehit yakınları ve gazilerimizin yanındayız" şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda