Advert

Vali Yılmaz Şimşek’ten, Üniversiteye Ziyaret

Vali Yılmaz Şimşek’ten, Üniversiteye Ziyaret
Vali Yılmaz Şimşek’ten, Üniversiteye Ziyaret Tuncay Aytaş
Bu içerik 278 kez okundu.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek; Merkez Yerleşke, Aşağı Kayabaşı Yerleşkesi ve Derbent Yerleşkesinde yer alan Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde eğitim gören öğrencileri  ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar tarafından karşılanan Vali Yılmaz Şimşek; Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Aşağı Kayabaşı Yerleşkesinde yer alan Niğde Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ile Derbent Yerleşkesi içerisindeki Niğde Zübeyde Hanım Sağlık Yüksekokulu, Niğde Zübeyde Hanım Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ile Merkez Yerleşke içerisinde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Şimşek, onların görüş, istek ve taleplerini sorarak sınav döneminde kendilerine başarılar diledi.

Talep, memnuniyet ve düşüncelerini yüz yüze iletme şansı bulan öğrenciler, Üniversitelerinden oldukça memnun olduklarını ifade ederek Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ile Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar’a teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda