Advert

Üniversite Senato Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi

Üniversite Senato Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi
Üniversite Senato Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi Tuncay Aytaş
Bu içerik 264 kez okundu.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Senato üyeleri, Merkez Yerleşke Yemekhanesinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

İftar programına; Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlyas Gökhan ve Prof. Dr. Cahit Tağı Çelik ile Senato üyeleri ve aileleri katıldı.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı öğretim elemanlarının seslendirdiği eserler eşliğinde düzenlenen iftar yemeğinde konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, her zaman böyle güzel günlerde bir araya gelmeyi dileyerek etkinlikte emeği geçenlere ve davete icabet edenlere teşekkür etti.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinin kocaman bir aile olduğunu belirten Rektör Kar, Ramazan ayının bereketini, mağfiretini ve dayanışmasını idrak edebilmek için iftarların birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde yapılmasının önemine değindi.

İftar Programında, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Seyit Avcı’nın dualar etmesinin ardından okunan ezan ile birlikte oruçlar açıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda