Advert

Niğde rengarenk oluyor

Niğde rengarenk oluyor
Niğde rengarenk oluyor Tuncay Aytaş
Bu içerik 447 kez okundu.

Niğde Belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğü ekipleri park, bahçe, orta refüj ve kavşaklara mevsimlik çiçek dikerek yeşil alanlardaki çalışmalarını sürdürüyor.
Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri mevsimlik çiçekleri, park, bahçe, orta refüj ve kavşaklara dikmeye devam ediyor. Bahar aylarının yaklaşmasıyla birlikte park ve bahçelerdeki çalışmalarını hızlandıran ekipler, serada üretilen çeşitli renklerde menekşeleri park ve kavşaklara dikti. 
Niğde Belediyesi’ne bağlı Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri baharın gelmesiyle birlikte yabani otları temizleme çalışmasına başlarken, parklarda çiçek ekimine de başladı. Niğde’de havaların ısınmaya başlamasının ardından Niğde Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yazlık mevsimlik çiçek dikimi ve parklarda temizlik çalışmalarına başladı. İlk etapta çocukların eğlence alanı, ailelerinin oturacağı ve komşularıyla açık havada sohbet etme imkanı bulduğu yerlerden biri olan parklarda çiçek ekimi ve temizlik çalışmalarını başlatan Niğde Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarını sezon sonuna kadar sürdürecek.
Çek dikimini memnuniyetle karşılayan vatandaşlar, Belediye Başkanı Rifat Özkan ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda