Advert

Muhasebeciler Odasından Cebeloğlu’na ziyaret

Muhasebeciler Odasından Cebeloğlu’na ziyaret
Muhasebeciler Odasından Cebeloğlu’na ziyaret Tuncay Aytaş
Bu içerik 305 kez okundu.

Niğde Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Hikmet Bekil, Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü münasebetiyle  İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’nu ziyaret ederek polis gününü kutladı.
Niğde Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Hikmet Bekil ve yönetim kurulu üyeleri İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’nu ziyaret ederek 10 Nisan Polis Haftası’nı kutladı, kentin güvenliği için yapılan çalışmalarda Cebeloğlu’na başarılar diledi. 
Ziyarette konuşan Başkan Bekil ; “kamu düzenini gözlemleyen ve vatandaşların daha huzurlu ve daha güvenli bir şehirde yaşamaları için mesai mefhumu gözetmeden çalışmalarını sürdüren Emniyet mensuplarımızı İl Emniyet Müdürümüz Sayın Salim Cebeloğlu’nun şahsında bütün teşkilat mensuplarımızın 10 Nisan Polis Günü'nü kutluyoruz” dedi. 
Milletimizin huzur ve emniyetinin güvencesi olan Türk Polis Teşkilatımız, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, suç işlenmesini önlemek ve suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri yerine getirmenin yanı sıra, ülkemizin huzur ve güven ortamının tesisinde de büyük rol üstlenmektedir” diyen  Bekil; “Türk Polisini  güçlü kılan en büyük faktör milletin içinden çıkması, milletin değerleriyle buluşması ve millete ait olmanın gururunu en yüce değer olarak taşımasıdır “ diye konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda