Advert

Üniversitelilere “yaz okulu” müjdesi

Üniversitelilere “yaz okulu” müjdesi
Üniversitelilere “yaz okulu” müjdesi Tuncay Aytaş
Bu içerik 582 kez okundu.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Senatosu’nun 11.04.2018 tarihinde aldığı kararla 2017-2018 eğitim-öğretim yılı sonu itibariyle “Yaz Okulu” açılması kararlaştırıldı. Öğrencilerin yoğun talebine kayıtsız kalamayan Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, sosyal medyada bir anket başlattı. Anket sonuçlarında, katılımcıların büyük çoğunluğunun yaz okulunun açılması yönünde oy kullandığının belirlenmesi üzerine konu, senato gündemine alındı ve oy birliği ile yaz okulu açılmasına karar verildi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar; “yaz okulunun öğrencilerimiz ve Niğde’miz için hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi bünyesinde açılacak olan yaz okulu ile ilgili duyuruların bir başlık altında toplanarak, süreç hakkında daha fazla bilgi sahibi olunması bakımından; yaz okulunda açılması istenilen derslerin belirlenmesinde ön talep süreci, kesin kayıt süreci, akademik takvim, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi  Yaz Okulu Yönergesi ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Yaz Okulu Uygulama Esasları ile ilgili bilgiler ilerleyen tarihlerde www.ohu.edu.tr adresinde yayımlanacaktır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda