Advert

Niğde Belediyesinden futbol turnuvası

Niğde Belediyesinden futbol turnuvası
Niğde Belediyesinden futbol turnuvası Tuncay Aytaş
Bu içerik 369 kez okundu.

Niğde Belediyesi “Şehit Ömer Halisdemir Futbol Turnuvası” adı altında futbol turnuvası düzenledi. 34 takımın mücadele edeceği turnuvanın başlama vuruşunu Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan yaptı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Belediye Başkanı Rifat Özkan turnuvaya dair konuşma yaptı. Belediye Başkanı Özkan; “Çok değerli sporcular hepinizin başka kurumlarda çeşitli görevleriniz var. Ama futbol turnuvası vesilesiyle spora olan aşkınızdan dolayı buradasınız. Hepiniz hoş geldiniz. Turnuvamızın Niğde spor camiamız için, spor etkinliklerimiz için faydalı olmasını temenni ediyorum.  Niğde Belediyesi olarak bizim futbol noktasında çok ciddi etkinliğimiz var. Çok ciddi bütçeler ayrıldı ve destekler verildi Niğde Belediyesporumuz da 2.ligde” dedi. 
Özkan konuşmasına; “Turnuvamızda 680 civarında futbolcu var. Daha genç nesillere de örnek teşkil ediyor bu turnuvalar. Spor, sporcu bir şehri tanıtmak için çok kestirmeden bir metot. Ömer Halisdemir’e ve tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin, ruhu şad olsun. Şehitlerimizi burada rahmetle anıyorum. Özellikle Güneydoğu’da ve Afrin’de yedi düvelin yeniden saldırdığı ülkemizde göğsünü gerip kahramanca vuruşarak can veren şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize acil şifalar sıhhatli uzun ömürler diliyorum” ifadelerine yer verdi.  
Niğde Belediyesi Ömer Halisdemir futbol turnuvası Belediye Başkanı Özkan’ın konuşmasının ardından, BARO Başkanlığı ile UMKE takımlarının açılış karşılaşmasıyla başladı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda