Advert

Başkan Özkan esnafları ihmal etmiyor

Başkan Özkan esnafları ihmal etmiyor
Başkan Özkan esnafları ihmal etmiyor Tuncay Aytaş
Bu içerik 302 kez okundu.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan; cadde cadde, sokak sokak ziyaret ettiği esnaflarla Bedesten’de düzenlediği toplantılara devam ediyor.
Belediye Başkanı Rifat Özkan, esnaflarla buluşmaya onların talep ve isteklerini dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda Bedesten’de düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Rifat Özkan, AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin, birim müdürleri ve esnaflar katıldı.
Başkan Özkan; “biz belediye olarak özellikle siz vatandaşlarımızın isteklerini en kısa sürede çözmek için whatsapp sistemi oluşturduk. Gerek özel kaleme, gerekse birim müdürlerimize istekleriniz iletilecek ve en geç 3 gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılmış olacak. Biz bu toplantıda  “nasıl daha fazla verimli oluruz” düşüncesiyle en ufak düşüncelerinizi bile almak istiyoruz. Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi biz milletin efendisi değil hizmetkarıyız. Sizin hizmet etmek için varız ve bu toplantıları bunun için yapıyoruz” dedi.
AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin; “AK Parti İl Başkanı olarak göreve geldiğimiz ilk günden beridir Belediye Başkanımız ve milletvekillerimizle birlikte sıklıkla toplantılar yapıyor ve ilimizin projelerini takip etmeye çalışıyoruz. Bu ilde beraber yaşıyoruz, siyasi parti ayrımı gözetmeksizin hepinizin fikrine, zikrine ihtiyacımız var. Eğer önemli bir fikriniz varsa bunu bizlerle paylaşın çünkü toplantıların amacı bu. Bilgiler fikirler paylaşıldıkça değer kazanır. Bu toplantıyı düzenlediği için Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Program, esnafın istek ve şikayetlerinin alınmasıyla sona erdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda