Advert

Sıfır Atık Projesi’ne Niğde’den destek

Sıfır Atık Projesi’ne Niğde’den destek
Sıfır Atık Projesi’ne Niğde’den destek Tuncay Aytaş
Bu içerik 372 kez okundu.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın koordinasyonunda yürütülen 'Sıfır Atık Projesi' kapsamında gerçekleşen toplantıya katıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın koordinasyonunda yürütülen Sıfır Atık Projesi kapsamında, belediye başkanları ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi. 
Toplantıyla ilgili değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan “Sıfır Atık Projesi” Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Sıfır Atık Projesi tanıtıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın koordinasyonunda yürütülen ‘Sıfır Atık Projesi’ kapsamında Cumhurbaşkanımızın eşi Sayın Emine Erdoğan ile bir araya geldik. Atık konusunda duyarlılığını vurgulayan Emine Hanım'ın projenin tüm şehirlerde yaygınlaşmasını temenni etmesi bizleri mutlu etti. Bizde bu kapsamda Niğde Belediyesi olarak çalışmalarımızı hızlandırarak Sıfır Atık Projesi’ne desteklerimizi arttıracağız” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda