Advert

Üniversiteli gençlerden öğrencilere kitap desteği

Üniversiteli gençlerden öğrencilere kitap desteği
Üniversiteli gençlerden öğrencilere kitap desteği Tuncay Aytaş
Bu içerik 544 kez okundu.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi öğrencilerinden oluşan bir grup öğrenci, Dündarlı Çok Programlı Anadolu Lisesi'ne kitap bağışında bulundu.
Üniversite sınavına hazırlık için yardımcı kitapların yanısıra, okuma alışkanlığının  kazandırılması yönünde roman ve hikâye kitabı bağışında bulunuldu. Edebiyat bölümü öğrencilerinden Emre Sakarya öncülüğünde; Salih Sağlam, Veysel Parmaksız, Can Küçükaslan, Mustafa Filiz ve Adnan Topuz’un oluşturduğu öğrenci grubu Dündarlı Kasabası'ndaki lise öğlencilerine çok sayıda kitap hediye etti.
Edebiyat öğrencisi Emre Sakarya, “Birbirimize kenetlenmemiz gereken bu zorlu günlerde, ülkemizin geleceği olan tüm lise, ilköğretim ve orta öğretim öğrencisi kardeşlerimize her türlü yardımda bulunmak amacıyla böyle bir yola çıktık.  Çıktığımız bu yolda ilk durağımız Dündarlı kasabasında bulunan öğrenci kardeşlerimizin yeni kurulan kütüphanelerindeki kitap eksikliğine, yapmış olduğumuz yardımlarla destek olmak istedik. Bu kapsamda Ömer Halisdemir Üniversitesi'nde kitap kampanyamıza destek veren tüm öğrenci arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ederiz. Bu tür ekinliklere hızlı bir şekild

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda