Advert
Advert

Fizik Hastanesinde Tıp Bayramı kutlandı

Fizik Hastanesinde Tıp Bayramı kutlandı
Fizik Hastanesinde Tıp Bayramı kutlandı Niğde Haber Admin
Bu içerik 373 kez okundu.

Bor Ömer Halisdemir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi  Başhekimi Dr. Yılmaz Yücel, Bor Ömer Halisdemir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi doktorları ve Tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
Türkiye'de modern tıp eğitiminin başladığı gün olarak kabul edilen 14 Mart Tıp Bayramı  nedeniyle Bor Ömer Halisdemir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi  Başhekimliği tarafından düzenlenen program  çerçevesinde hastanede  görev yapan doktor, sağlık öğrencileri ve  tüm hastane  çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı. Bor Ömer Halisdemir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi  toplantı salonunda düzenlenen programa Hastane Başhekimi Dr. Yılmaz Yücel’, Hastanenin Eski Hastane Yöneticileri doktorlar ve tüm sağlık personeli katıldı. 
Hastane Başhekimi Dr. Yılmaz Yücel  “Hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımızla bir araya gelerek 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladık. Bu vesile ile toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına hizmet veren değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın tıp bayramını kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bu toprakları bize mukaddes bir vatan kılan tüm şehitlerimizi, görevi başında hayatını kaybeden sağlık çalışanlarını ve Çanakkale savaşında şehit olan tıbbiye öğrencilerini rahmet ve şükranla anıyoruz. ‘diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa