Advert

Ülkü Ocakları Ulukışla ilçe Başkanlığına 'Halil Özkul' atandı

Ülkü Ocakları Ulukışla ilçe Başkanlığına 'Halil Özkul' atandı
Ülkü Ocakları Ulukışla ilçe Başkanlığına 'Halil Özkul' atandı Tuncay Aytaş
Bu içerik 568 kez okundu.

Ulukışla Ülkü Ocakları açılış ve atama programı 10 Mart 2018 Cumartesi günü Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un teşrifleriyle geniş bir katılımla Ulukışla İlçesinde yapıldı. Açılış programına Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, MHP Niğde İl Başkanı Ali Güngör, Ülkü Ocakları Niğde İl Başkanı Süleyman Sami Peker,  MHP İlçe Ocak Başkanları, MHP 26. Dönem Niğde Milletvekili Aday Adayı Servet Yüksel, İl Genel Meclis Üyeleri ile çok sayıda partili katıldı. 
Yapılan açılışta bir konuşma yapan Genel Başkan Olcay Kılavuz, ''Ülküdaşlarımızın temel hedeflerinin eğitimlerini birincilik kürsülerinde tamamlamaları olduğunu, ilim ve irfan yuvası olacak olan Ülkü Ocakları Ulukışla İlçe Başkanlığımızın açılışını kurban kesiminin ardından dualarla gerçekleştirdik. Bu kutlu yuvanın açılışında emeği geçenlerden Allah razı olsun'' dedi. 
Açılışta bir süredir boş olan Ülkü Ocakları Ulukışla İlçe Başkanlığına, Ulukışlanın sevilen gençlerinden daha önce de Ülkü Ocaklarının çeşitli kademelerinde görev almış ve halen MHP Ulukışla İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunan Halil Özkul getirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda