Advert

AK Parti Merkez İlçe de önemli toplantı

AK Parti Merkez İlçe de önemli toplantı
AK Parti Merkez İlçe de önemli toplantı Tuncay Aytaş
Bu içerik 474 kez okundu.

AK Parti Niğde Merkez İlçe Daraltılmış Danışma Meclisi toplantısı bugün AK Parti İl Binasında yapıldı. AK Parti Niğde Merkez İlçe Daraltılmış Danışma Meclisi toplantısında, AK parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç, AK Parti Niğde Kadın Kolları İl Başkanı Gülsüm Temur partililere hitaben birer konuşma yaptılar.
Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Mahmut PEŞİN, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, AK Parti Niğde Merkez İlçe Başkanı Ömer KILIÇ, AK Parti Niğde Gençlik Kolları İl Başkanı Mustafa Özdemir, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Gülsüm Temur, Belde Belediye Başkanları, Merkez İlçe Belde Başkanları, Köy- mahalle temsilcileri ve Partili üyeler katıldılar. AK Parti Niğde Merkez İlçe Başkanı Ömer KILIÇ konuşmasına, ‘İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü'nde İstiklal Marşımızın Gazi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde kabulünün 97'inci yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını Millî şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u, bütün İstiklal kahramanlarımızı ve tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. “Allah bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmasın.’ diyerek başladı.
HER SEÇMENİMİZE ULAŞMAK İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ
Seçim çalışmaları konusuna da değinen Kılıç, “Bildiğiniz üzere 5 Kasım 2017 de 5. Olağan ilçe kongremizi gerçekleştirdik. Kongremiz bir şölen havasında tamamladıktan sonra yeni seçilen yönetim kurulu üyelerimizle çalışmalarımıza başladık. Belde köy ziyaretlerimize başlayarak teşkilatlarımızı ziyaret ettik. Mahalle toplantılarımızı yaparak her seçmene ulaşıp önümüzdeki seçimlerde %50+1 oy oranına ulaşmak için gece gündüz demeden çalışmalara başladık. Her hafta Cuma namazımızı bir beldemizde kılıp belde haklımızın sorunlarını dinleyerek yapılması istenen çalışmaları yerinde inceledik. Kurum ziyaretlerimize ve stk ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız neticesinde merkez ilçe üye sayımız 26.381’dir ” diye konuştu.
AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin “Danışma Meclisi toplantılarındaki amacın Kurumlar ve birimler arasındaki işbirliğini en üst seviyeye çıkartarak birlik, beraberlik içinde yerel ve genel sorunları tahlil ederek çözüme odaklanmalarını sağlamak olduğunu söyledi.”
Göreve geldiklerinden beri gece gündüz çalıştıklarını belirten Peşin, “ Niğdemiz ve ülkemiz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Halkımızın dertlerine göreve geldiğimiz ilk günden itibaren derman olmaya çalışıyoruz.” dedi.
Daha sonra karşılıklı soru-cevap şeklinde devam eden toplantı iyi dilek ve temennilerle kapandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda