Advert

AFAD’tan Kaymakama ziyaret

AFAD’tan Kaymakama ziyaret
AFAD’tan Kaymakama ziyaret Tuncay Aytaş
Bu içerik 345 kez okundu.

İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Şube Müdür Vekili Oğuz Çolak ve beraberindeki heyet, 1-7 Mart Deprem Haftası münasebetiyle Altunhisar ilçe kaymakamı Ercan Kayabaşı’nı  makamında ziyaret etti. 
Ziyarette konuşan Altunhisar ilçe Kaymakamı Ercan Kayabaşı, deprem hazırlıklarının koordinasyonunu sağlayan ve afet durumlarında ilk akla gelen kurum olan AFAD'ın çalışmalarının önemine değindi.
Kaymakam Kayabaşı, varlığının önemi en çok felaket dönemlerinde ortaya çıkan teşkilatların başında gelen AFAD'ın hem teşkilat yapısı hem de teknik donanım olarak son yıllarda önemli değişimler yaşadığını hatırlatarak, fonksiyonel bir yapıya kavuşan AFAD'ın her türlü felaket durumları için hazır olduğunu söyledi. Kaymakam Ercan Kayabaşı, son zamanlarda ülkemizde depremlerin meydana geldiğini hatırlatarak, depremler yaşanamadan önce gerekli tedbirlerin alınması gerekliliğini vurguladı.
Altunhisar İlçe Kaymakamı Kayabaşı, felaketlerin ülkemizden uzak olmasını temenni ederek, "İhtiyaç duyulan durumlarda da Allah yokluğunuzu da göstermesin" dedi.
AFAD Şube Müdür Vekili Oğuz Çolak 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Deprem Haftası dolayısıyla eğitim seferberliklerinin devam ettiğini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda