Advert
Advert

Yeşilgölcük ’ten Mehmetçiklere kurbanlık

Yeşilgölcük ’ten Mehmetçiklere kurbanlık
Yeşilgölcük ’ten Mehmetçiklere kurbanlık Niğde Haber Admin
Bu içerik 400 kez okundu.

Niğde merkeze bağlı Yeşilgölcük Beledisinde Küçükbaş hayvan yetiştiricilerinden Aziz Özden ve Yusuf Şafak öncülüğünde toplanan kurbanlık koyunlar Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine karşı yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek olmak amacıyla Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.
Yeşilgölcük Belediye Başkanı Hakkı Şengül, devlet millet iş birliğinin en güzel örneklerinden birini yaşadıklarını belirterek, "  Küçükbaş hayvan yetiştiricilerimiz tarafından toplanan küçükbaş Afrin’de kahramanca vatanın selameti için mücadele eden askerlerimize göndereceğiz. Allah herkesin hayrını kabul etsin." dedi.
Belediye Başkanı Şengül "Yeşilgölcük halkı, Afrin'de mücadele eden kıymetli askerlerimize, polislerimize küçük de olsa bir yardımda bulunma gayreti içerisinde oldular. Biz onlar için ne yapsak azdır ama şuna inanıyorum ki Yeşilgölcük halkı tek vücut ve bir bütün olarak dualarını hiç esirgemiyor." diye konuştu. 
Küçükbaş Hayvan Yetiştiricilerimizden; Aziz Özden ve Yusuf Şafak’ın Öncülüğünde Toplanan Kurbanlıklar, Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumuna, Muhtarlar eşliğinde teslim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa