Advert

İYİ Parti Niğde Olağan Genel Kurulu gerçekleşti

İYİ Parti Niğde Olağan Genel Kurulu  gerçekleşti
İYİ Parti Niğde Olağan Genel Kurulu  gerçekleşti Tuncay Aytaş
Bu içerik 1366 kez okundu.

İYİ Parti Niğde Merkez 1. Olağan Kongresi’nde Kurucu Başkan Av. Hakan Tereci, güven tazeleyerek yeniden İl Başkanı seçildi.  İYİ Parti Niğde İl 1. Olağan Kongresi Murat Zeren Eğitim Binası Elit Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Seçime mevcut Başkan Av. Hakan Tereci tek liste ile gerçekleştirilen Genel Kurula İYİ Parti Genel Sekreteri ve Kurucular Kurulu Üyesi Faruk Köylüoğlu, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Danışmanı Vedat Bayram, Merkez Danışma Kurulu Üyesi Mümin İnan Büyük Birlik Eski İl Başkanı Bünyamin Karataş İl ve İlçe Başkanları ile Partililer katıldı. 
Korku ile imanın bir olmayacağını ifade ederek konuşmasına başlayan İYİ Parti Genel Sekreteri ve Kurucular Kurulu Üyesi Faruk Köylüoğlu ‘ Bir zamanlar bizden korkanlar vardı. Genel Başkanımız Meral Akşener’in konuşmaması için yer vermeyenler, kürsü vermeyenler vardı ama biz hiçbir zaman yılmadık, yorulmadık mücadele ederek şimdi bu günlere kadar geldik. Yine durmayacağız oturmayacağız ve herkesi kucaklayarak iktidar olma için var gücümüzle çalışacağız ‘dedi.
  Şehit olan askerlerimiz e Allah’tan Rahmet diliyor ailelerine başsağlığı gazilerimize  Allahtan şifa  dileyerek konuşmasına başlayan Gençlik Kolları Niğde  İl Başkanı  Ethem Kürşat Akdemir ‘‘Kurulan partimiz  kısa  sürede teşkilatlanmış  Türkiye genelinde  olduğu gibi Niğde İl Kongremizi icra etmekteyiz ‘dedi.
Akdemir’ Bir ülkenin birliği bütünlüğü gençler ile  oluşmaktadır ,Türkiye’mizin birliğinde  bu salonda bulunan gençler oluşturacaktır. Göreve geldikten sonra  Niğde’de  alışmalarımız  bütün hızıyla  devam etmektedir. Partimizin büyümesi ve  hak ettiği yere gelmesi için çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız ‘dedi.
Büyük Birlik Partisi eski İl Başkanı Bünyamin Karataş ‘Ülkemiz  zor bir süreçten geçmektedir. hem içerde hem de  dışarıda meselelere  vakıf olmayan  bir iktidar ile karşı karşıyayız. Ülkemiziz sorunlar bu iktidar ile  birlikte  her geçen gün artarak devam etmektedir. Bölünmekle karşı karşıyayız  kimin yanında olacağını kimle  hareket edeceğini bilmeyen bir hükümetle karşı karşıyayız. Milletin bağrından gelen İYİ Parti ve  onun İyi Genel Başkanı ve  üyeleri bu kuşatmayı yaracaktır ’dedi.
Genel Başkanımız  Meral Aksener darbe girişiminde  dimdik durması şimdi bu milletin karşısına lider olarak taşımıştır diyerek konuşmasına başlayan Merkez Danışma Kurulu Üyesi Mümin İnan ’Partimizin kapısı herkese açıktır her kesimi kucaklayarak iktidar olma yolunda çalışmalarımıza  durmadan yorulmadan hep birlikte devam edeceğiz ‘dedi.
Bu il kongresinde  sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluluk duyuyorum diyerek  konuşmasına başlayan İYİ Parti  Kurucular Kurulu Üyesi ve  Genel Başkan Danışmanı Vedat Bayram ‘ Buradan bazı siyasi partilere suçlamak mümkün değildir ama  ancak bugünkü gelen noktayı da  sizlerin vicdanlarınıza arz etmek benim görevim olduğunu düşünüyorum.   Sizlere soruyorum 7 haziran seçimlerinden sonra  bu ülkede   dün hain ,soysuz  hırsız dedikleriyle bugün ittifak yapan kim  ve bu itifak kimin işine  yaradı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda