Advert
Advert

Denetimli Serbestlik Müdürlüğünden Afrin ‘deki Mehmetçiklere destek

Denetimli Serbestlik Müdürlüğünden Afrin ‘deki Mehmetçiklere destek
Denetimli Serbestlik Müdürlüğünden Afrin ‘deki Mehmetçiklere destek Ali Erşan ÖZTÜRK
Bu içerik 139 kez okundu.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin'de yürütülen operasyonda yer alan Mehmetçiklere moral olması açısından Niğde Belediye Başkanlığı öncülüğünde başlatılan ve Niğde’deki kamu kurum ve kuruluşlarının, sivil toplum örgütlerinin, siyasi partilerin ve vatandaşların destek verdiği "Niğde Bugün Afrin'deki Mehmetçiğimize Moral Kampanyasına" önemli bir destek de Niğde Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nden geldi.
Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez; "Bizler Mehmetçiğimiz için ne yaparsak yapalım haklarını ödeyemeyiz. Bu ülkede yaşayan her bireyin her türlü koşulda askerinin yanında olduğunu göstermesi açısından bu tür destekler önemlidir. Askerimiz orada asla yalnız değildir. Bu topladığımız yardıma onların ihtiyacının olmadığını bizler de, vatandaşlarımız da farkındayız ancak onlara olan gönül borcumuzu ve desteğimizi az da olsa bu şekilde gösterebilirsek ne mutlu bizlere " dedi.
Kurumda görev yapan personel ve denetim serbestlikten yararlanan yükümlülerin verdiği destekle toplanılan miktar kampanya için Niğde Denetimli Serbestlik Müdürü Fatih Akkaya tarafından Niğde Ziraat Bankası bünyesinde açılan kampanya hesabına yatırıldı. Denetimli Serbestlik yükümlüleri ile birlikte Şehit Aileleri Derneğine ziyaret gerçekleştirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi işinin patronu ol
Kendi işinin patronu ol
Çiftlik İlçesi Şehit Nurettin Tekin Z Kütüphanesi açıldı
Çiftlik İlçesi Şehit Nurettin Tekin Z Kütüphanesi açıldı