Advert

Lise öğrencilerinden ‘Afrin’e’ destek

Lise öğrencilerinden ‘Afrin’e’ destek
Lise öğrencilerinden ‘Afrin’e’ destek Tuncay Aytaş
Bu içerik 465 kez okundu.

Şehit Fazıl Doğruöz Meslek ve Teknik Lisesi öğrenci ve öğretmenleri mehmetçiğe destek için kolları sıvadı, Zeytin Dalı Harekâtına katılan askerler için hazırladıkları programla onların yanında olduklarını gösterdiler.
Şehit Fazıl Doğruöz Meslek ve Teknik Lisesi öğrenci ve öğretmenleri Zeytin Dalı Harekâtına katılan askerler için ‘Afrin’e’ destek adlı okul bahçesinde hazırladıkları programda öğrenciler tek yumruk olarak dev Türk Bayrağı açtılar.
Öğrenciler ve öğretmenler tarafından hazırlanan programda saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Öğrenciler tarafından şiirler okunmasının ardından bütün şehitlerin ismi okunarak yoklama yapıldı.
Okul Müdürü Mahmut Koyuncu ‘ Türk Milleti olarak bu günlerde canımızla, Malımızla Bir Beka mücadelesi veriyoruz.  Mehmetçiğimize inancımız Büyüktür. Bayrağımız ve vatan toprağımız uğruna hiç çekinmeden varlığımızı bütün dünyaya bir kere daha gösteriyoruz. Bütün Mehmetçiklerimiz dualar ile onların yanındayız Allah’ım ordumuzu muzaffer eylesin ’dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda