Advert

Mevsimlik çiçek dikimi çalışmaları başladı

Mevsimlik çiçek dikimi çalışmaları başladı
Mevsimlik çiçek dikimi çalışmaları başladı Tuncay Aytaş
Bu içerik 365 kez okundu.

Niğde Belediyesi park ve bahçeler müdürlüğü ekipleri mevsimlik çiçek dikerek yeşil alanlardaki çalışmalarını sürdürüyor. Niğde belediyesi Park Bahçeler müdürlüğü ekipleri mevsimlik çiçekleri, park, bahçe, orta refüj ve kavşaklara dikmeye devam ediyor. Bahar aylarının yaklaşmasıyla birlikte park ve bahçelerdeki çalışmalarını hızlandıran Park ve Bahçeler müdürlüğü ekipleri, serada üretilen çeşitli renklerde menekşe çiçeklerinin parklara ve kavşaklara dikti. 
Niğde Belediyesine bağlı park bahçeler müdürlüğü ekipleri baharın gelmesiyle birlikte yabani otları temizleme çalışmasına başlarken parklara da çiçek ekimine başladı. Niğde’de havaların ısınmaya başlamasının ardından Niğde Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yazlık mevsimlik çiçek dikimi ve parklarda temizlik çalışmalarına başladı. İlk etapta çocukların eğlence alanı, ailelerinin oturacağı ve komşularıyla açık havada sohbet etme imkanı bulduğu yerlerden biri olan parklarda çiçek ekimi ve temizlik çalışmalarının start veren Niğde Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri sezon sonuna kadar bu çalışmalarını sürdürecek.
Vatandaşların oturduğu yeni çarşındaki parkta Niğde Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yazlık mevsimlik çiçek dikimi ve temizlik çalışmalarını memnuniyetle karşılayan vatandaşlar Belediye Başkanı Rifat Özkan ve Belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda