Advert

Muhtarlardan Mehmetçik’e destek

Muhtarlardan Mehmetçik’e destek
Muhtarlardan Mehmetçik’e destek Tuncay Aytaş
Bu içerik 409 kez okundu.

Niğde Muhtarlar Derneği üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde teröristlere yönelik sürdürülen Zeytin Dalı Harekâtı’na katılan Mehmetçiklere destek amacıyla bağışta bulundu.
Niğde'de sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler öncülüğünden geçen hafta başlatılan "Niğde bugün Afrin'de" moral kampanyasına Niğde Muhtarlar Derneği üyeleri de destek verdi.
Niğde Muhtarlar Derneği Başkanı Bahtiyar Yamaner ve dernek üyeleri, kampanya kapsamında Ziraat Bankası Niğde Şubesi'nde açılan banka hesabına aralarında topladıkları parayı yatırdı.
Niğde Muhtarlar Derneği Başkanı Bahtiyar Yamaner, "Devletimizin ve askerimizin hiçbir şeye ihtiyacı yok fakat bu milli bir ruhtur. Biz milli ruha destek olabilmek için Muhtar arkadaşlarımızla karınca kararınca gönüllerinden ne koparsa katkıda bulunduk. Miktarı hiç önemli değil, önemli olan bu kampanyaya destek vermektir. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, ‘tüm vatandaşlarımızın şu hakikati görmelerini istiyorum. Ya olacağız, ya öleceğiz. Ya bu oyunu bozacağız ya da bir asır daha ayağımızda prangalarla yaşayacağız’. İşte bizler bunun mücadelesini veriyoruz şuanda. Ayağımızdaki prangaları söküp atmak için destan yazan kahraman Mehmetçiğimizin her türlü maddi manevi üzerimize düşen neyse yanlarında olacak, bu ülkeyi hiçbir hainin kirli emellerine alet ettirmeyeceğiz. Tüm Mehmetçiklerimizin, bu operasyonu başarı ile tamamlayarak ailelerinin yanına sağ salim dönmelerini temenni ediyorum’’ diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda