Advert

Keçikale ortaokuluna kütüphane açıldı

Keçikale ortaokuluna kütüphane açıldı
Keçikale ortaokuluna kütüphane açıldı Tuncay Aytaş
Bu içerik 606 kez okundu.

Keçikalesi Cumhuriyet Ortaokulunda Okul, veli ve belediye işbirliği ile hazırlanan kütüphane Altunhisar kaymakamı Ercan Kayabaşı tarafından açıldı. 
Açılış programına Altunhisar kaymakamı Ercan Kayabaşı, Keçikalesi Belediye Başkanı Șamma Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sayar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Üzeyir Özdoğan okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.
Altunhisar Kaymakamı Ercan Kayabaşı yaptığı konuşmada; " Bugün burada çok anlamlı bir açılış için buradayız. Okumak ile karanlıklar aydınlanır, vatanına, milletine, bağlı gençler yetişir. Bu kütüphanenin hazırlanmasında emeği geçen Keçikalesi Cumhuriyet Ortaokulunda kütüphane açılışı programı yapıldı. Kütüphanenin ve programın yapılışında emeği geçen başta okul müdürü Alparslan Gökçe olmak üzere müdür yardımcısı Murat Arslan’a  Türkçe öğretmenleri Harun Erdoğan ve Mehtap Vural’a , müzik öğretmeni Halil İbrahim Eriş’e, Bilişim Teknolojileri öğretmeni Çağlar Uludağ’a, Fen bilimleri öğretmeni Murat Şahin’e, Görsel Sanatlar öğretmeni Senem Altıok’a ,Okul öncesi öğretmeni Nadide Ceren Bener’e teşekkür ederiz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda