Advert

İyi hizmet herkesin hakkı

İyi hizmet herkesin hakkı
İyi hizmet herkesin hakkı Tuncay Aytaş
Bu içerik 544 kez okundu.

Yenice Mahallesinde 3 Haziran Pazar günü yapılacak olan muhtarlık ara seçiminde 30 yılı aşkın süredir Yenice’de ikamet eden Abdurrahman Ateş adaylığını açıkladı. Yıllardır  Yenice Mahallesi’nde ikamet ettiğini söyleyen Abdurrahman Ateş, gazetemize yaptığı açıklamada "30 yıldır Yenice Mahallesinde ikamet ediyorum, dolayısıyla mahallenin ihtiyaç ve taleplerini iyi bilmekteyim, mahalleliyi yakinen tanıyorum, muhtarlık çok önemli bir yönetimdir. Halkın sorunlarını iyi dinlemeli, halkla hem barışık, hemde iç içe olmalı. Bu durumun bilincindeyim onun için mahalleme hizmet amacıyla yola çıktım, iyi hizmet herkesin hakkı” dedi.
Tek işinin muhtarlık olacağını belirten Ateş, “muhtarlıktan başka bir işimiz olmayacak dolayısıyla tüm enerjimi mahallemize harcayacağım bundan kimsenin şüphesi olmasın, değerli mahallemizin seçmenleri olarak bu görevi destekleriniz ile bana verirseniz, siz değerli dostlarıma ve hemşerilerime hizmet etmekten onur duyar, şükranlarımı sunarım” dedi.
Abdurrahman Ateş, 2014 yerel seçimlerinde 6 aday içerisinde 2’inci olmuştu. SGK emeklisi olan Ateş evli ve 3 çocuk babası.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda