Advert

Gürer’den Fırıncılar Odasına ziyaret

Gürer’den Fırıncılar Odasına ziyaret
Gürer’den Fırıncılar Odasına ziyaret
Bu içerik 422 kez okundu.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Kasaplar ve Fırıncılar Odası’nı ziyaret etti. CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Kasaplar ve Fırıncılar Odası Başkanı Murat Yenel’i ziyaret etti. Kasap ve fırıncı esnafının sorunlarını dinleyen Ömer Fethi Gürer, esnafı mağdur eden uygulamaların ortadan kaldırılması için yeni düzenlemelerin yapılması gerektiğini söyledi.  Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Olağan Genel Kurul’da yeniden Kasaplar ve Fırıncılar Odası Başkanlığına seçilen Murat Yenel’i ziyaret ederek, yeni yönetim kurulunu tebrik etti ve görevinde başarı diledi. 
Kasap ve fırıncı esnafının yaşadığı sorunları dinleyen CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, marketlerin ve alışveriş merkezlerinin fırıncılarla rekabet eder bir şekilde ekmek satmasıyla oluşan mağduriyetin fırıncı esnafını zor durumda bıraktığını belirterek, bu bağlamda yeni düzenlemelerin yapılması gerektiğini söyledi.  Kasaplar ve Fırıncılar Odası Başkanı Murat Yenel de CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yenel, “Sayın milletvekilimizin, hem Niğde’mizin hem de ülkemizde özellikle esnafımızın sorunlarıyla ilgili olarak parlamentoda ve alanda yaptığı çalışmaları memnuniyetle takip ediyoruz ve kendilerine esnafımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer’in Kasaplar ev Fırıncılar Odası Başkanlığına gerçekleştirdiği ziyarete, CHP Niğde İl ve İlçe yöneticileri de eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda