Advert

Gürer: “Vergiler küçük esnafı boğmamalı.”

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Berberler ve Kuaförler Odası’nı ziyaret etti

Gürer: “Vergiler  küçük esnafı boğmamalı.”
Gürer: “Vergiler  küçük esnafı boğmamalı.”
Bu içerik 423 kez okundu.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Berberler ve Kuaförler Odası’nı ziyaret ederek, yeniden oda başkanlığına seçilen Ahmet Sinan Bircan’a görevinde başarı diledi. 
Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ahmet Sinan Bircan, meslektaşlarının yaşadığı sorunlarla ilgili olarak CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer’e bilgi verdi. Berber ve Kuaförlerde başlatılan hafta sonu tatili ile hafta bir gün berberlerin dinlenme olanağınım meslek çalışanlarınca benimsendiğini ve çocukları ailesine bu yolla daha fazla zaman ayırabildiklerini belirtti. Oda üyeleri sorunları ile yakından ilgilendiklerini ifade etti.
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer de  görüşmede berberler ve kuaförlerin çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve yüksek vergiler karşısında zor durumda kalan meslek mensuplarına kolaylık sağlanması gerektiğini belirtti. Ömer Fethi Gürer, bazı meslek gruplarının, mesleklerine göre sınıflandırılarak vergiye tabi tutulması gerektiğini ifade etti. Küçük esnaf vergiler ile boğulmamalı “ dedi 
Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ahmet Sinan Bircan da yönetim kurulu ve tüm üyeler adına, sorunlarıyla yakından ilgilenen CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer’e teşekkür etti. Ziyarette CHP il ve merkez ilçe Başkanı ile yöneticilerde yer aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda