Advert

Başkan Bozkuş güven tazeledi

Başkan Bozkuş güven tazeledi
Başkan Bozkuş güven tazeledi
Bu içerik 414 kez okundu.

Altunhisar ilçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimi yapıldı. Altunhisar ilçesi Belediye Sosyal tesislerinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan genel kurulda 273 delege oy kullanırken mevcut Başkan Bayram Bozkuş 3. kez Başkan oldu.
Gerçekleştirilen Genel Kurula İç Anadolu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Mustafa Alan Altunhisar belediye Başkanı Erdal Sarı, Niğde Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı Fahri Eker, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birlik Başkanı Erdoğan Aykin, Oda Başkanları ve davetliler katıldı.
Genel kurulda yeniden başkan seçilen Bayram Bozkuş tüm üyelerine teşekkür ettiğini ve her zaman esnafın yanında olduklarını dile getirirken, İşini büyütmek isteyen esnaf ve sanatkârlarımız da güç birliği yaparak büyük işletmelerle rekabet edebilmeleri içinde esnafımıza destek olacaklarını ‘ifade etti.
Bozkuş ‘Genel kurula katılan bütün üyelerimize  ve  İç Anadolu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Mustafa Alan Altunhisar Belediye  Başkanı Erdal sarı ,  Niğde   Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Fahri Eker ,Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Erdoğan Aykin ,oda  başkanları  ve davetlilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum  ‘dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda