Advert

Vali Şimşek, vatandaşları dinliyor

Vali Şimşek, vatandaşları dinliyor
Vali Şimşek, vatandaşları dinliyor
Bu içerik 357 kez okundu.

İlçe, belde, köy ve mahalle gezilerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorun talep ve görüleri dinleyen Vali Yılmaz Şimşek, haftanın çarşamba günleri ise Valilik makamında vatandaşları kabul ediyor. 
Her hafta Çarşamba günü saat 09:00’da Vali Yılmaz Şimşek Başkanlığında gerçekleştirilen halk günü toplantısına ilgili kurum müdürleri de hazır buluyorlar.  
Halk günü toplantılarının vatandaşların sorunlarına en kısa sürede çözüm üretmek amacı taşıdığının altını çizen Vali Şimşek; “Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyetlerini dile getirdikleri ve toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasını sağlamak amacıyla Halk Günü Toplantısını düzenli olarak yapmaktayız. Buraya gelen ve dertlerini anlatan vatandaşlarımızın mevzuatlar çerçevesinde sıkıntılarına çare olmaya çalışıyoruz. Bu toplantılarda sadece gıda, giyim ve barınma ihtiyaçlarını değil, tüm ihtiyaçlarına çare bulmaya çalışıyoruz.  Toplantılarımız aralıksız devam edecektir. Çok şükür yaptığımız toplantılar neticesinde vatandaşlarımızın ihtiyaçları önemli ölçüde giderilmektedir” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda