Advert
Advert

Türk-İş’ten Şehit Aileleri Derneğine Ziyaret

Türk-İş’e bağlı Sendika Başkanları Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ettiler.

Türk-İş’ten Şehit Aileleri Derneğine Ziyaret
Türk-İş’ten Şehit Aileleri Derneğine Ziyaret
Bu içerik 138 kez okundu.

Türk-İş Niğde İl Temsilcisi ve Şeker-İş Şube Başkanı Celal Tuğrul, Belediye-İş Şube Başkanı Yusuf Karaca, Yol-İş 2 Nolu Şube Sekreteri Suat Kurun, Türk Metal Sendikası Temsilcisi Adem Keser, Çimse-İş İl Temsilcisi Ahmet Yaman, Nigas İl Temsilcisi İbharim Ayhan, Seker is Bastemsilcisi Ayhan Terhan, Nigbas Temsilcisi Lütfi Polat, Cimse-İş İşyeri Temsilcisi Murat Önal Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Demir’i ziyaret ederek, şehitlerimizin manevi şahsiyetlerini saygıyla selamladırlar.
ŞEHİTLERİMİZİN HAKLARINI ÖDEYEMEYİZ
Türk-İş Niğde İl Temsilcisi ve Şeker-İş Sendikası Şube Başkanı Celal Tuğrul, vatan savunmasında gözünü kırpmadan canını veren vatan evlatlarının hakkının ödenemeyeceğini belirterek, “Devletimiz şehitlerimizin omuzları üstünde durmaktadır. Vatan savunmasında gözünü kırpmadan canlarını veren şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet ailelerine ve milletimize başsağlığı dileriz. Yine yaralanan gazilerimiz de yaşayan değerlerimizdir. Gazilerimize de Allah’tan şifa dileriz. Her Müslümanım diyen şehitliği arzu eder ve şehit adayıdır” dedi.
EMANETLERİ HEPİMİZİN EMANETİDİR
Şehit cenazelerindeki duyguların Türk milletinin birlik ve beraberliğini daha da artırdığını belirten Başkan Tuğrul, “Yüreklerimizde acımızı da birliğimizi de beraber yaşıyoruz. Şehitlerimiz sadece şehit ailelerin değil milletimizin hepimizindir. Emanetleri hepimizin emanetidir. Yine geçtiğimiz gün Niğde’miz bir kahraman şehidini daha Muhammet Osman Akagündüz’ü hakka uğurladı. Allah ailesine ve milletimize sabır versin. Ülkemizin her yerinde şehitlerimiz var. O kardeşlerimizin ailelerine sabır diliyoruz. Yaralı vatan evlatlarımıza acil şifalar diliyoruz” şeklinde konuştu.
BİRLİK VE BERABERLİĞE İHTİYACAMIZ VAR
Ülkenin her zamankinden çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu belirten Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Demir, “Ülkemiz zor günlerden geçiyor, böyle günlerde bu tür ziyaretler bizler için çok anlamlı. Sivil toplum örgütlerinin bizleri ziyaret etmelerinden mutluluk duyuyoruz. Şehitlerimiz böyle ziyaretlerde yaşatılıyor. Ülkemizin birlik ve bütünlüğü için hep birlikte mücadele etmeliyiz” dedi.
Türk-İş İl Başkanları, Afrin harekâtının sürdüğü şu günlerde, harekâtın başarılı olması için üzerlerine düşün ne olursa yapmaya hazır olduklarını ve dualarının güvenlik güçleriyle olduğunu söylediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi işinin patronu ol
Kendi işinin patronu ol
Çiftlik İlçesi Şehit Nurettin Tekin Z Kütüphanesi açıldı
Çiftlik İlçesi Şehit Nurettin Tekin Z Kütüphanesi açıldı