Advert

Vali Şimşek vatandaşlarla bir araya geldi

Vali Şimşek vatandaşlarla bir araya geldi
Vali Şimşek vatandaşlarla bir araya geldi
Bu içerik 317 kez okundu.

Her hafta Niğde’nin farklı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek; sorun, görüş ve talepleri dinleyen Vali Yılmaz Şimşek, Esenbey Mahallesinde düzenlenen toplantıda mahalle sakinleri ile görüştü. 

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, İlgili Kurum Müdürleri ile Mahalle Muhtarı ve çok sayıda vatandaşın katıldığı toplantıda Vali Şimşek;“ Hedefimiz, ilçelerimizde, köylerimizde, kasabalarımızda ve mahallelerimizde vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorunları yerinde dinleyip, yerinde tespit edip biran önce çözüme kavuşturmaktır. Toplantı ve ziyaretlerimiz sayesinde hem sorunları dinliyoruz hem de sizlerle sohbet etme fırsatı buluyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda mahallemizin ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli çalışmalar yapılacak” dedi.
Eğitim, sağlık, trafik, ulaşım, güvenlik gibi konuların görüşüldüğü toplantıda Vali Yılmaz Şimşek, vatandaşlarımızdan gelen bütün taleplerin takipçisi olacağını ve en kısa sürede çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmaların yapılacağını belirterek; iletilen şikâyet ve taleplerin çözüme kavuşturulma için ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. 
Mahalle sakinleri ile gerçekleştirilen toplantının ardından Vali Şimşek, Paşakapı Caddesinde bulunan esnafları da ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda