Advert

Hizmet için tekrar adayım

Hizmet için tekrar adayım
Hizmet için tekrar adayım
Bu içerik 384 kez okundu.

Niğde Terziler Odası Başkanı Alim Yeşil gazetemizi ziyaret ederek Terziler Odası seçimiyle ilgili  açıklamalarda bulundu.
Alim Yeşil, gazetemiz Genel Koordinatörü Tuncay Aytaş ile görüşerek, bir süre sohbet etti. 
Biz koltuğa oturmak için değil,hizmet için geliyoruz. Terziler Odası Başkanlığından bizim para gibi bir beklentimiz yoktur, amacımız esnafın sorunlarına çözüm bulmak, halka hizmet hakka hizmettir düsturu ile yola çıkmaktır dedi.
Düşüncelerinin, Çanakkale ruhu ile aynı olduğunu; birleştirici, güçlendirici ve  manevi değerleri tam anlamı ile esnaf kardeşlerimize yansıtmak olduğunu söyleyen  Yeşil, ''Birlikten kuvvet doğar ve biz bu kuvvet ile yeniden Terziler Odası Başkanlığına adayız'' dedi.
Yeşil, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirip; Oda Federasyonuna başvurarak, yönetimin ve denetim kurullarının haberi olmaksızın odamızın denetlenmesini yaptırdık. Bunu ülkede ilk ve tek olarak yapan ve yaptıran oda bizleriz dedi. Denetleyen bir sistem anlayışının olduğunu ve bu sayede dürüstlüğü, güveni ve meslek disiplininin lokomotif gibi çalıştığını beyan eden Alim Yeşil'e Genel Koordinatör Tuncay Aytaş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirererek,  başarılar diledi.
 Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda