Advert

'Bircan' güven tazeledi

'Bircan' güven tazeledi
'Bircan' güven tazeledi
Bu içerik 429 kez okundu.

Niğde  Berberler ve Kuaförler Odası Oağan Genel Kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Ahmet Sinan Bircan güven tazeledi. Niğde Berberler ve Kuaförler Odası Genel Kurulu Esnaf ve sanatkârlar Odası birliği toplantı salonunda yapıldı. 270 üyenin katıldığı genel kurulda, yönetim kurulu seçimi yapıldı. Mevcut başkanın tek aday ve liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Ahmet Sinan Bircan yeniden göreve seçildi.
Oda başkanlığına seçilen Ahmet Sinan Bircan, Yönetim Kurulu Üyeliklerini Yusuf Adıgüzel, Metin Kılıç, Ruhi Gökmen, Ramazan İkier, Serdar Evdi, Kenan Kartal Denetim Kurulu listesi ise Melike Karakaya, Canan Çamur, Nilgün Yılmaz şeklinde oluşturdu.
Seçimin ardından bir konuşma yapan Başkan Ahmet Sinan Bircan, oda içerisinde birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Bircan, "Meslektaşlarımızın beklentilerini tek tek dinleyerek çözüm üreteceğiz. Meslektaşlarımızın hak ve menfaatleri doğrultusunda çalışmalar yapacağız. Mesleki gelişime son derece önem veriyoruz. Bu anlamda da yeni çalışmalarımız olacak" dedi. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda