Advert

NİĞMER’den Polanya’ ya ihracat

NİĞMER’den Polanya’ ya ihracat
NİĞMER’den Polanya’ ya ihracat
Bu içerik 575 kez okundu.

Niğdemiz’de ilk ve tek tarım makinesi imalatı yapan NİĞMER tarım makineleri ve yedek parçaları imalat firması gelişen teknolojiye hızla ayak uydurması ve yenilikçi çalışmalarıyla ülke ekonomisine her geçen gün katkıda bulunmaya devam etmekte.
Grup Genel Müdürü Hilmi Avşar yaptığı açıklamada; NİĞMER’in Arge ve İnavasyon üzerinde ciddi çalışmalar ve araştırmalar yaparak ilerlediğini, amacın ürün satmak para kazanmak değil, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, istihdamın artırılmasını sağlamak ve Teknoloji ithal eden değil, teknoloji ihracat eden firma olma hedefinde hızla ilerlediklerini belirtti.
Fas ve Kıbrıs’tan sonra Avrupa ülkesi olan Polonya’ya geçen hafta itibariyle bayilik verdiklerini, Azerbaycan da bayilik isteyen 3 firmadan tercih yaparak Azerbaycan’a bu hafta içi yapılacak ziyaret sonucuna göre bayilik vereceklerini söyledi.
Avşar; ''İran, Lüban, Almanya ve Dubai ile görüşmelerin devam etmekte olduğunu, NİĞMER firmamızın ürettiği ürünlere öncelikle Niğde’miz sahip çıktı, bizde bize verilen güveni boşa çıkarmadık. Ürünlerimizi Avrupa kalitesinin istediği standartların üstünde ürettik, daha da fazlasını yapmak için girişimlerimiz devam etmektedir. Yurt içinde 23 bayi, yurt dışında 3 bayi ile hızla gelişip büyümektedir. Bu başarıda emeği geçen her çözüm ortağımıza yürekten teşekkür ederiz'' diye konuştu. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda