Advert

Vali Şimşek, Acar Seyahat’i ziyaret etti

Vali Şimşek, Acar Seyahat’i ziyaret etti
Vali Şimşek, Acar Seyahat’i ziyaret etti
Bu içerik 400 kez okundu.

Vali Yılmaz Şimşek Acar seyahat şirket merkezini ziyaret ederek çalışan personelle istişarelerde bulundu.Acar seyahat'e iadeyi ziyarete gelen Vali  Şimşek'i Acar seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Asım Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Naci Acar ve  çok sayıda personel karşıladı.
Vali Şimşek, firma yetkili ve çalışan personelle bir süre sohbet etti. Niğde'de deneyimi ve çok sayıda araç filosuyla ekonomiye katkı ve personeline iş kazandıran Acar Seyahat'ın  hizmetine değinen Vali Şimşek,'Niğde valiliği görevine atanmadan dolayı hayırlı olsun ziyaretime gelen Asım Acar beye ve personeline teşekkür ediyorum. Bugünde kendisine iadeyi ziyaret etmiş bulunmaktayım. Kendisinden şirketiyle  ilgili bilgi almış bulunurken bünyesinde yüzün üzerinde personel çalışmasından dolayı çok sevindik kendilerine teşekkür ederim. ilimizde bütün esnaflarımızın sorunlarına yardımcı olmak için hizmet edeceğiz"dedi.
Acar seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Asım Acar, İlimiz Valisi Sayın Yılmaz Şimşek'in şirketimizi ziyaret etmelerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim. İlimizin gelişmesi ile birlikte araç trafik sorunlarıda artmış bulunmakta. Öğrenci servis taşımacılığı ile ilgili istek ve temenni lerimizi ilettik bizlerin sorunlarıyla yakından ilgilendiğini gözlemledik. Sohbet şeklinde geçen ziyaretlerinden dolayı Valimize teşekkür ederim"dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda