Advert

AK Parti, CHP ve Saadet Partisi’nden Gazeteciler Günü ziyareti

AK Parti, CHP ve Saadet Partisi’nden Gazeteciler Günü ziyareti
AK Parti, CHP ve Saadet Partisi’nden Gazeteciler Günü ziyareti
Bu içerik 403 kez okundu.

AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi ve Saadet Partisi İl ve Merkez İlçe Yönetimleri, 10 Ocak ‘’Çalışan Gazeteciler Günü’’ dolayısıyla gazetemizi ziyaret ederek Genel Koordinatör Tuncay Aytaş ile görüştüler. AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin, Cumhuriyet Halk Partisi İl BaşkanI Erhan Adem ve Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet Binici partileri adına gazetemiz çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladılar.
AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin yaptığı açıklamada ‘’Gazeteciliğin, toplumun haber ve bilgi akışını sağlayan çok yönlü bir misyonu içerdiğini’’ belirtti. 
İl Başkanı Peşin, "Gazetecilik, doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı ve hukukun evrenselliği ilkelerinden ödün vermeden çalışan, zamana karşı yarışan ve stres altında fedakarca görevlerini yerine getiren özel bir meslek gurubudur. Gece gündüz demeden halkı bilgilendirmek adına haber peşinde koşan gazeteciler, doğru, ilkeli ve tarafsız haber için son derece uğraş içerisindeler’’ dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erhan Adem, yaptığı açıklamada “Toplumun haber alma özgürlüğüne en önemli katkı sağlayan mesleği icra etmeye çalışan gazeteciler, doğruluk ve tarafsızlık ilkesi ile mesleklerini taviz vermeden yerine getirmeye çalışıyorlar’’ dedi.
Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet Binici ise, ‘’Bu önemli görevi icra eden bütün Çalışan Gazeteci arkadaşlarımızın gününü kutluyoruz. Görevleri önemli olduğu kadar işleri de bir o kadar zor. Umarız bugün dolayısıyla, bütün gazete çalışanlarının her türlü sorunları ele alınır, daha huzurlu ve verimli bir çalışma ortamı sağlanır” dedi. 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Niğde Haber Gazetesi olarak nezaket ziyaretlerinde bulunan Siyasi Parti teşkilat mensuplarına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda