Advert

“Bir Fikir de Sen Bul” projesi için başvuru süresi azalıyor

“Bir Fikir de Sen Bul” projesi için başvuru süresi azalıyor
“Bir Fikir de Sen Bul” projesi için başvuru süresi azalıyor
Bu içerik 425 kez okundu.

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) ile bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurullarının dördüncü kez organize ettikleri, "Kır Kabuğunu Bir Fikir de Sen Bul-4" adlı ödüllü iş fikri proje yarışması için geri sayım başladı.
Son başvuru tarihinin 15 Ocak 2018 Pazartesi günü olduğunu vurgulayan Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu yaptığı açıklamada; “İki farklı kategoride, dördüncüsünü düzenlediğimiz “Kır Kabuğunu Bir Fikir de Sen Bul” ödüllü iş fikri proje yarışmamız, önceki yıllarda olduğu gibi yine yoğun ilgi görüyor. Başvuruların fazla olması ve yarışmamızın ilgi görmesi bizleri mutlu etti. İlimizde yaratıcılığı yüksek ve düşünce ufku çok geniş insanlar var. Onlardaki potansiyelin ortaya çıkması için bu gibi etkinlikler vesile oluyor. Yarışmamıza ilgi gösteren herkese teşekkür ediyoruz.
6 Kasım 2017 tarihi itibariyle billboardlarda ve yerel basında duyuru ve reklamlarımız, internet sitemizde başvuru koşullarımız ve başvuru formumuz yer almaya başladı. Katılımcıların iş fikirlerini A4 ebadında kâğıda yazarak kapalı bir zarf içinde Ticaret ve Sanayi Odamıza en geç 15 Ocak 2018 Pazartesi günü saat 17:00’ye kadar teslim etmeleri gerekiyor. Daha detaylı bilgi almak isteyen katılımcılarımız Niğde Ticaret ve Sanayi Odası'ndan ve "www.nitso.org.tr" internet adresimizden faydalanabilirler" diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda