Advert
Advert

Vali Şimşek’ten Yılbaşında Görev Yapan Polislere Ziyaret

Vali Şimşek’ten Yılbaşında Görev Yapan Polislere Ziyaret
Vali Şimşek’ten Yılbaşında Görev Yapan Polislere Ziyaret Hamza TAV
Bu içerik 150 kez okundu.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, ilimizdeki Polis Merkezleri ve noktalarda görev yapan polislerimizi ziyaret etti. Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, 2018 Yılının son saatlerinde ilimizin huzur ve güvenliğini korumak için şehrin çeşitli noktalarında vatandaşın huzur ve güven içinde yeni yıllarını girmeleri için görev yapan polislerimizi ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.
Beraberinde İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ve Birim Amirlerinin eşlik ettiği ziyaretlerde görevli polislerle bir süre sohbet eden Vali Şimşek; “Büyük fedakârlıklarla halkımızın huzur ve esenliği için görev yapıyorsunuz. Sizleri görev yerlerinizde ziyaret ederek, “Yeni Yılınız Kutlu Olsun” demek istedim.
İlimizdeki huzur ve asayişin korunmasında gösterdiğiniz azim ve gayretlerden memnunum. Allah sizlerden razı olsun. Sizin fedakârlık dolu görev anlayışınız ve gayretlerinizle sokaklarımız daha güvenli hale geldi. Halkımızın can ve mal emniyetine yönelen hiçbir davranışa fırsat vermeden görev yapmaya devam edeceğinize yürekten inanıyorum. Başarılarınız daim olsun. Allah yardımcınız olsun. Sizlere yeni yılda ailelerinizle birlikte huzur ve afiyetler diliyorum. Yeni Yılınız kutlu olsun” dedi. (HABER MERKEZİ)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
15 TEMMUZ ANISINA...
15 TEMMUZ ANISINA...