Advert
Advert

Kaymakam Kayabaşı, yeni yılı Rehabilitasyon Merkezinde karşıladı

Kaymakam Kayabaşı, yeni yılı Rehabilitasyon Merkezinde karşıladı
Kaymakam Kayabaşı, yeni yılı Rehabilitasyon Merkezinde karşıladı Hamza TAV
Bu içerik 105 kez okundu.

Altunhisar ilçe kaymakamı Ercan Kayabaşı ve eşi Nigar Kayabaşı, yeni yılı Altunhisar Zihinsel Engelliler ve Rehabilitasyon Merkezi ile Özel Güven Bakım Merkezini ziyaret ederek engelli vatandaşlarla karşıladı.
Yaşlılığın, insan hayatının çocukluk ve yetişkinlik kadar önemli dönemlerinden biri olduğunu anlatan, huzurevindeki insanların yeni yıl umutlarına ve sevinçlerine ortak olan Altunhisar İlçe Kaymakamı Ercan Kayabaşı, “Bugünkü yeni nesillerin yetişmesinde büyük emekleri olan yaşlılarımızın ellerinden öperim. Hangi konuda olursa olsun sorunlarını bize ilettikleri takdirde sonuna kadar yardımcı olacağız” dedi.
Türkiye’de 65 ve daha yukarı yaşlarda yaklaşık 7 milyon insanın bulunduğunu dile getiren Kayabaşı, “Türkiye nüfusunun yüzde 8.3’ünü oluşturan yaşlılarımızın hayatlarının geri kalan bölümlerinde rahat bir yaşam sürmesi için tüm kesimler üzerine düşen görevi yapmak zorundadır” dedi.
Özellikle ailesi ve yakınları olmayıp rehabilitasyon ve huzurevlerinde barınan insanların gerçekleşen ziyaretlere sevindiğini söyleyen Kayabış,  ellerini tek tek sıktığı huzurevindeki insanların sorunlarının takipçisi olacağını kaydetti. Yeni yılı gönüllerince eğlenerek karşılayan vatandaşlar, Tümer’i aralarında görmekten duydukları memnuniyeti ifade etti. 
Altunhisar ilçe Kaymakamı Ercan Kayabaşı, 2018’de herkese barış, sağlık ve huzur dolu günler diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
15 TEMMUZ ANISINA...
15 TEMMUZ ANISINA...