Advert

Kızıltan, Şoförler Odasına Aday

Kızıltan, Şoförler Odasına Aday
Kızıltan, Şoförler Odasına Aday
Bu içerik 715 kez okundu.

Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı adaylığını açıklayan Halil İbrahim Kızıltan çalışmalarına başladı. Şoför ve esnaf arkadaşlarının ve dostlarının yoğun talebi üzerine Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına aday olduğunu belirten Kızıltan,  “Şoför esnaflarımızın, nakliyeci esnaflarımızın, servisçilerimizin ve servis işletme şirketlerinin, taşıma kooperatiflerinin, şehir içi ile ilçelerimizden ve beldelerimizden gelen halk otobüsçülerimizin ve de taksici esnaflarımızın sorunlarını yakinen biliyor ve bu sorunlarına nasıl çözüm bulacağımızı da çok iyi biliyorum. Bu nedenle 7 Ocak tarihinde yapılacak olan Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına şoför ve esnaf arkadaşlarımın ve dostlarımın yoğun talebi üzerine aday oldum” dedi.
GECE GÜNDÜZ DEMEDEN 24 SAAT ÇALIŞACAĞIZ
Sorunların çözümü noktasında şahsı ve ekibi ile birlikte gece gündüz demeden 24 saat çalışacaklarını belirten Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı Halil İbrahim Kızıltan; “Allah nasip ederse üyelerimizin desteğiyle göreve geldiğimizde, en kısa sürede sorunların çözümü için sonuca ulaşabilmek için yasal olan haklarımızın sağlanması ve korunabilmesi için valiliğimiz, belediye başkanlığımız, emniyet müdürlüğümüz, milli eğitim bakanlığımız, ulaştırma bakanlığımız ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Başkanlığı ile tüm şoför esnafımızın haklarının aranması ve korunması için gerekli tüm çalışmaları yapacağımızdan ve çözüme ulaştıracağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın” şeklinde konuştu.
Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı Halil İbrahim Kızıltan, “7 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurulumuzun öncelikle Niğde şoförler ve otomobilciler odası üyesi kardeşlerime, ilimize, ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyor, yeni yılda yolunuz ve bahtınız açık olması dileğiyle hepinize sevgilerimi saygılarımı sunuyorum. Allah’a emanet olun” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda