Advert

Alpaslan Kavaklıoğlu'nun Yeni Yıl Mesajı

 Alpaslan Kavaklıoğlu'nun Yeni Yıl Mesajı
 Alpaslan Kavaklıoğlu'nun Yeni Yıl Mesajı
Bu içerik 768 kez okundu.

AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı, TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyon Başkanı Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, yeni yıl dolayısı ile yayınladığı mesajda, “Dünyamız ve ülkemiz için çok önemli gelişmelerin olduğu, sevinçlerin ve üzüntülerin birlikte yaşandığı 2017 yılını geride bıraktık. Yeni umutlar ile 2018 yılına giriyor, yeni bir yıla girmenin heyecan ve mutluğunun hemşerilerimiz ile paylaşıyoruz.

Bizim için her geçen yıl, sadece geçip gitmiş bir yıl değil, önümüzdeki yılı daha hayırlı, daha güzel, hakkın rızası ve milletin duası adına daha dolu yaşayabilmek için derslerle dolu bir tecrübedir.

AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, yayımladığı yeni yıl mesajında şu görüşlere yer verdi:

2017 yılı birçok önemli gelişmeye sahne olmuş, ülkemizin ve dünyamızın gündemi baş döndürücü bir hızla değişmiştir. Dünyanın dört bir yanında meydana gelen siyasi gelişmelerden savaşlardan, terör ve şiddet olaylarından, doğal afetlerden, açlık ve yoksulluktan başta Müslümanlar olmak üzere milyonlarca insan etkilenmiştir.

Millet olarak, AK Parti olarak amacımız, bu güzel vatan toprakları üzerinde, bu şanlı bayrağın altında, ortak bir kaderi paylaşarak, her türlü vesayetten arındırılmış tam bir demokrasi içinde el ele, omuz omuza, gönül gönüle ve kardeşçe bir hayatı her zaman teneffüs edebilmektir.

Önemli olan, hangi düşüncede olursak olalım, sorunlarımızı olgunluk içinde, saygı ve sevgi ortamını muhafaza ederek tartışmak, gerilim ve ayrışmalara yol açacak üsluplardan kaçınmak, insanımızın huzur, mutluluk ve kardeşliğine odaklanarak çalışmalarımızı sürdürmektir.

AK Parti iktidarları ile birlikte ilimizde, ülkemizde eğitimde, sağlıkta, ekonomide, ulaşımda başlatılan büyük yatırımlar gerçekleştirilmiştir. İlimizin ve ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize ve ötesine yürüyüşümüz 2018 yılında da aynı kararlılıkla devam edecektir.

Ülke olarak mazlum halkların ve milletlerin yanında yer almaya devam edeceğiz.

Türkiye kendisine inanan, güvenen ve yardım bekleyen ülkelere duyarsız kalmayarak mazlumların yanında yer aldı. Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzur ve refahına kasteden odaklarla mücadele ederek, güçlünün haklı olduğu değil haklının güçlü olduğu bir dünya için dik durmasını bilmiştir.

Suriye ve bölgemizde barış ve huzurun sağlanmasına yönelik çalışmalarımız devam edecektir. Filistin’in kurtuluşu ve özgür bir Kudüs için mücadelemiz devam edeceğiz.

Türkiye'nin ufku geniş, önü açık, yarınları umut dolu, geleceği aydınlıktır. İnanıyorum ki, önümüzdeki dönemde, Türkiye'nin yıldızı daha da parlayacak; bütün dünya ülkemizin, milletimizin başarılarını konuşacaktır.

Bu duygularla bir kez daha 2018 yılının Niğde’mize, Niğdeli hemşerilerimize, milletimize, bölgemizdeki kardeşlerimize, tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyor, ayrıca İslâm âleminin uyanmasına vesile olmasına Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda