Advert

Turgut Taygur Yeniden Aday

Turgut Taygur Yeniden Aday
Turgut Taygur Yeniden Aday
Bu içerik 678 kez okundu.

Niğde Demirciler ve Oto Tamircileri Oda Başkanı Turgut Taygur, Odaya yeniden aday olacağını söyledi. Geçtiğimiz dönem Niğde Demirciler ve Oto Tamircileri Oda Başkanlığını kazanarak kısa sürede gönüllerde taht kuran ve sanayi esnafının her türlü ihtiyacına cevap vermeyi başaran başkan Turgut Taygur, oda başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı. Şuan mevcut başkan olan Turgut Taygur, oda üyelerine seslenerek hizmetlerin kalitesinin artarak devam edeceğini söyledi.
Oda Başkanı Taygur; “Oda yöneticilerimiz ve üyelerimiz ile çok zorlu ve uzun bir yol yürüdük, ne yorulduk nede geri adım attık. Bu yüzden üyelerimizin yeni dönemde de hizmet konusunda yapılabilecek her konuda yanlarında olacağız. Bu maksatla odamıza yeni dönemde Allah’ın izni ile yeniden aday olacağım” dedi.
Göre süremiz içerisinde yaptıkları hizmetlerin hem üyeler neshinde hemde kamuoyunda oldukça güzel yerler bulduğuna değinen Niğde Demirciler ve Oto Tamircileri Oda Başkanı Turgut Taygur; “Bu makamların asıl işi hizmet getirmek, hizmet üretmek ve bunun sürekliliğini sağlamaktır. Bundan dolayı da şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımız adına bizlere bu konuda desteğini ve yardımını esirgemeyen başta odamız üyeleri olmak üzere, Niğde’nin ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra bizlere inanan herkese teşekkürü borç biliriz. Hep birlikte odamızın çok daha güçlü bir kurum olması için yeniden çalışacağız” diye konuştu. (MUSTAFA TUNÇDEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda