Advert
Advert

“Kamuda Kariyer İmkanları” Konferansı beğeni topladı

“Kamuda Kariyer İmkanları” Konferansı beğeni topladı
“Kamuda Kariyer İmkanları” Konferansı beğeni topladı Hamza TAV
Bu içerik 151 kez okundu.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde düzenlenen “Kamuda Kariyer İmkanları” konulu konferans katılımcıların büyük beğenisini topladı. Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezi Salon 1923’te düzenlenen etkinliğe; Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, Fakülte Dekanları, Yüksekokul Müdürleri, akademik ve idari personel yanı sıra çok sayıda öğrenci katıldı.Konferansa konuşmacı olarak katılan Prof. Dr. Yüksel Bilgili, kamuya giriş aşamaları, kamu kadroları, KPSS uygulamaları, alan sınav bilgisi, puanlama ve KPSS sistemi ile KPSS’de kullanılan puan türleri hakkında bilgiler verdi.
Umut etmek ve çalışmanın kazanmada en önemli etkenlerden olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Yüksel Bilgili, doğru kaynaklarla çalışmanın önemine de değindi.
Soru cevaplar ile öğrencilere dağıtılan KPSS kitap setlerinin yoğun ilgi gördüğü etkinlik, Üniversite Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Vekili Yrd. Doç. Dr. Hünkar Güler tarafından, Prof. Dr. Yüksel Bilgili’ye teşekkür belgesi ve anı tabağı takdiminin ardından sona erdi. (İHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
15 TEMMUZ ANISINA...
15 TEMMUZ ANISINA...