Advert

Beynin Çalışma Sırları

Beynin Çalışma Sırları
Beynin Çalışma Sırları
Bu içerik 455 kez okundu.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nde “Beynin Çalışma Sırları” konulu konferans düzenlendi. Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezi Salon 1923’te düzenlenen etkinliğe; Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, Niğde Vali Yardımcısı Adnan Türkdamar, Niğde İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, Fakülte Dekanları, Yüksekokul Müdürleri, akademik ve idari personel yanı sıra öğrenciler ile çok sayıda davetli katıldı.
Konferansa konuşmacı olarak katılan Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Niyazi Acer, kısa beyin anatomisi ve fizyolojisi, kadın ve erkek beyin farklılıkları ile beyin anatomisiyle ilgili yapılan deneylere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Başarı ve beyin arasındaki ilişki, öğrenme süreçleri ile beynin kısımları hakkında bilgiler de veren Prof. Dr. Niyazi Acer’in video ve slaytlarla desteklediği program, izleyicilerin büyük beğenisini topladı.
Program, soru-cevap kısmının ardından, Niğde Zübeyde Hanım Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Yrd. Doç. Dr. Mehmet Furkan Şener tarafından, Prof. Dr. Niyazi Acer’e teşekkür belgesi takdimi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda