Advert

Canıtez, Terziler Odası Başkanlığına Aday

Canıtez, Terziler Odası Başkanlığına Aday
Canıtez, Terziler Odası Başkanlığına Aday
Bu içerik 982 kez okundu.

20  yıldır Niğde İlinde Canıtez Markasıyla  hizmet veren Recep Canıtez, bu yılki Terziler Odası seçimlerinde başkanlığa aday olma kararı aldığını açıkladı. Canıtez açıklamasında; Hz İdris (a.s.m) mesleği olan terziliğin önemini hem odamıza kayıtlı olan esnaf kardeşlerimiz, hemde Niğde’li hemşerilerimiz için dürüstlük ve çalışkanlık dusturuyla harmanlayıp sizlere daha kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler sunmak için bütün gücümüzü ve enerjimizi sarf edeceğiz. Hizmette zihniyeti değiştirme önceliğimiz doğrultusunda oda içi yapısal hizmet ağını geliştirilerek, odamızı sadece üye ihtiyaçlarını karşılayan bir kurumdan şehrin genelinin sorunlarına çözüm önerileri getiren bir kurum haline getirmek için bütün enerjileri ile çalışacaklarını belirti. 
Niğde Terziler Odasını plansız ve programsız  çalışmaya alışmış bir kurum olmaktan çıkararak ,stratejik planlarımızı yapıp bu doğrultuda hem üyelerimiz hemde hemşerilerimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarını yürüteceklerini söyleyen Canıtez, hedeflerinin doğrultusunda çizgilerini ve çalışkanlığımızdan taviz vermeden Niğdemiz için çalışmaya devam edeceğiz dedi. 
Canıtez; taşın altına el koymayı alışkanlığımız yapıp,  yapacağımız  hiçbir çalışmayı kendimize yük olarak görmeyeceğiz . Şehrin tamamını ilgilendiren sorunlarla alakalı, çözüm odaklı çalışmalarımız ve çözüm önerilerimizi diğer odalar ve kurumlarla paylaşarak kurumlar arası çalışma kültürünü Niğdemize yerleştirecek ve toplum menfaatleri için gereken bütün kurs, etkinlik,ve çalıştayların düzenlenmesi için üzerimize düşen tüm görevleri layıkıyla yerine getireceğim. Seçim süresinde bize ve vizyonumuza inarak bizi destekleyen bütün esnaf kardeşlerimize , desteklerini bizden esirgemeyen çok değerli Niğde halkına sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda