Advert

“Kır Kabuğunu Bir Fikir de Sen Bul” yarışmasına başvurular devam ediyor

“Kır Kabuğunu Bir Fikir de Sen Bul” yarışmasına başvurular devam ediyor
“Kır Kabuğunu Bir Fikir de Sen Bul” yarışmasına başvurular devam ediyor
Bu içerik 459 kez okundu.

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) ile bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurullarının ortaklaşa düzenlediği "Kır Kabuğunu Bir Fikir de Sen Bul-4" adlı iş fikri proje yarışmasının başvuru süresi devam ediyor.
Niğde’de dördüncü kez gerçekleştirilecek olan girişimcilik yarışmasını organize eden Niğde Ticaret ve Sanayi Odası ile bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Goncagül Bilen ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Arı böyle anlamlı bir organizasyonun gelenekselleşerek dördüncü kez düzenlenecek olmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirttiler.
NiTSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Goncagül Bilen ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Arı yarışma ile ilgili yaptıkları ortak açıklamada; "6 Kasım tarihi itibariyle billboardlarda ve yerel basında duyuru ve reklamlarımız, internet sitemizde başvuru koşullarımız ve başvuru formumuz yer almaya başladı. 15 Ocak 2018 Pazartesi gününe kadar katılımcıların iş fikirlerini A4 ebadında kâğıda yazarak kapalı bir zarf içinde Ticaret ve Sanayi Odamıza teslim etmeleri gerekiyor.
Daha detaylı bilgi almak isteyen katılımcılarımız Niğde Ticaret ve Sanayi Odası'ndan ve "www.nitso.org.tr" internet adresimizden faydalanabilirler. Yarışma sonucunda 18 yaş ve üzeri gerçek kişiler kategorisindeki birinciye 8.000 TL, ikinciye 5.000 TL, üçüncüye 3.000 TL para ödülü verilecektir. Para ödülünün yanı sıra ilk üçte yer alan yarışmacılara gelecekte açılması planlanan ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ kursuna ön elemesiz katılma hakkı ve iş fikirlerini hayata geçirmeleri koşuluyla NiTSO’nun yayınlarında ücretsiz reklam yapma hakkı da verilecektir.
Lise ve dengi düzeyde öğrenim gören öğrencilerin yer aldığı ikinci kategoride ise; birinciye cumhuriyet altını, ikinciye yarım altın, üçüncüye çeyrek altın verilecektir" diye konuştular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda