Advert

AK Parti İl Başkanı Peşin’in Öğretmenler Günü mesajı

AK Parti İl Başkanı Peşin’in Öğretmenler Günü mesajı
AK Parti İl Başkanı Peşin’in Öğretmenler Günü mesajı
Bu içerik 333 kez okundu.

AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, Türkiye’nin gelişmesinde, fedakârca görev yapan öğretmenlerimizin emeğinin çok büyük payı olduğunu belirterek, ‘Türkiye’nin geleceğine yatırım yapan öğretmenlerimiz, bilgili, kültürlü, gelişen çağı iyi okuyabilen insanların yetişmesini sağlamaktadırlar ‘’dedi.
Peşin mesajında; ‘’Her yıl 24 Kasımda kutladığımız Öğretmenler Gününün tüm öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Eğitim ordumuz, kendilerine emanet edilen çocuklarımıza büyük bir titizlik içinde sahip çıkıyor. Öğrencilerine, millet olmanın önemini, bağımsızlık, barış ve adaletin faziletlerini örnek olarak aşılıyorlar.
AK Parti Hükümeti olarak, okullarımız, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz için, en iyi imkanları oluşturmak için gayret içindeyiz. Bir ülkenin gelişmesi, kalkınması, muasır medeniyetler seviyesine ulaşması donanımlı insanların yetiştirilmesinden geçer. Bu anlamda öğretmenlerimiz yurdun dört bir yanında, büyük bir özveriyle bu görevlerini ifa ederek, Türkiye’nin geleceğine yatırım yaparak, bilgili, kültürlü, gelişen çağı iyi okuyabilen insanların yetişmesini sağlamaktadırlar.
Öğretmenler, dün ve bugün olduğu gibi, yarın da geleceğin mimarı olmaya devam edeceklerdir. Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmasında, 2053 ve 2071 vizyonlarını hayata geçirmesinde, öğretmenlerimizin çabalarını ve ,emeklerinin çok önemli payı olacaktır. Türkiye’nin istikbali öğretmenlerimizin eğitimleriyle daha bir aydınlık olmaya devam edecektir. Cumhuriyetimizin hedeflediği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmada öğretmenlerimizin emekleri asla gözardı edilemez.
Bu vesile ile öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Eğitime olan katkılarından dolayı, ülkenin gelişmesine verdikleri emeklerinden dolayı öğretmenlerimize sağlıklı ve huzurlu bir ömür temenni ediyorum.’’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda