Advert

Vali Şimşek, Sevgi Evlerini Ziyaret Etti

Vali Şimşek, Sevgi Evlerini Ziyaret Etti
Vali Şimşek, Sevgi Evlerini Ziyaret Etti
Bu içerik 597 kez okundu.

Vali Yılmaz Şimşek ve Eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek, Niğde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarla kahvaltıda bir araya geldi. Gerçekleştirilen ziyarette Vali  Şimşek ve Hanımefendi, çocuklarla sohbet ederek; çocukların sorunlarını ve taleplerini dinlediler. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen sohbetin ardından Vali Şimşek, evlerde incelemede bulunarak, çocukların günlük yaşamlarını nasıl sürdürdükleri konusunda müdürlük personeli ve bakıcı annelerden bilgi aldı.
Ziyarette, çocukların kendilerine bir emanet olduğunu belirten Vali Şimşek, “Çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmeleri için devlet olarak elimizden geleni yapıyoruz. Bu ülkenin geleceği olan çocuklarımızın mutlu ve huzurlu bir şekilde yetişmesi en büyük dileğimizdir. Devletimize ve milletimize emanet edilmiş çocuklarımıza göstereceğimiz sevgi, onların yaşamlarına güzellikler katacaktır. Bu nedenle Sevgi Evlerindeki yaşam standartlarının en üst seviyeye çıkarılması ve çocukların kendilerini aile ortamında hissetleri için gerekli tüm çalışmalar yapılmaktadır ve yapılmaya devam edecektir.” dedi.
Sevgi Evlerindeki ziyaretlerinin ardından Vali Yılmaz Şimşek ve Eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek, Engelsiz Yaşam Merkezi Sakinleri ile bir araya geldi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda