Advert

İlyas Şeker , AK Partili Belediyelerin Tamamını Ziyaret Etti

İlyas Şeker , AK Partili Belediyelerin Tamamını Ziyaret Etti
İlyas Şeker , AK Partili Belediyelerin Tamamını Ziyaret Etti
Bu içerik 355 kez okundu.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker , AK Partili Belediyelerin tamamını ziyaret etti. İlyas Şeker’le birlikte Ak Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, bu ziyaretleri gerçekleştirdi. Pazartesi günü, Çamardı ve Ulukışla İlçe, Gümüşler, Sazlıca, Edikli, Karatlı, Değirmenli, Orhanlı Belediye Başkanları ile görüştüler.
Bu ziyaretler sonrası Niğde’deki tüm Ak Partili Belediye Başkanları ile görüşmeler yapıldı. AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, Belediye ziyaretleri hakkında şu açıklamalarda bulundu; ‘’ Bizler, yerel yönetimleri çok çok önemsiyoruz. Bulunduğumuz ortamları marka haline getirmeye gayret ediyoruz. Halkımıza seçimlerde ne tür vaatlerde bulunduk ve bunların ne kadarını hayata geçirebildik. Yeni neler yapabiliriz, halkımızın bizden talepleri neler bunları konuşuyoruz ve birlikte güzel şeyler yapmayı amaçlıyoruz. Bu sebeple başkanlarımızla istişarelerde bulunduk’’ dedi.
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker yaptıkları ziyaretler hakkında şunları söyledi; ‘’ Belediyelerimizle dirsek teması halindeyiz. Başarıya ulaşmada büyük bir sorumluluk taşıyoruz. Yerel yönetimlerin hizmetlerinin kendi ilçelerinde, beldelerinde kendi sorumluluk sahalarında yapması önemli ama bunu paylaşması çok daha önemli. AK Parti siyasetinin belediyeler anlamında en temel görevlerinden biri de, bulunduğumuz yerler ve halkımıza en güzel hizmeti yapmaktır. İşte bu ziyaretleri gerçekleştirmedeki amacımız, gerek kurumsal anlamdaki performanslarını görmek, gerekse yapılacak hizmetler neler olmalı, bunları değerlendirdik’’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda