Advert
Advert

Vali Şimşek, STK Temsilcileri ile Bir Araya Geldi

Vali Şimşek, STK Temsilcileri ile Bir Araya Geldi
Vali Şimşek, STK Temsilcileri ile Bir Araya Geldi Hamza TAV
Bu içerik 157 kez okundu.

Vali Yılmaz Şimşek, Niğde’de faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ile Hüdavend Hatun Kadın çocuk ve Gençlik Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
Toplantıya Vali Şimşek, Niğde Belediye Başkanı Rıfat Özkan, İlim Yayma Cemiyeti, Ensar Vakfı, Cevher Gençlik Vakfı, Sağlık-Sen, NİMDER, Genç Memur-Sen, Büro Memur-Sen, TÜGVA, EHAD, BEMBİR-SEN, VEFADER, Niğde Eğitim Gelişim Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Hüdavend Hatun Kadın Çocuk ve Gençlik Derneği, Niğde Eğitim Vakfı, YAZSANBİR, İHH ile Elmas Kalem Derneği Başkan ve temsilcileri katıldı.
Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkan ve Temsilcilerinin sorun, görüş ve önerilerini dile getirdikleri toplantıda Sivil Toplum Kuruluşlarının toplum açısından önemine vurgu yapan Vali Şimşek, “Sivil Toplum Kuruluşları sadece düşüncelerini ifade eden değil, aynı zamanda proje üreten, sorunlara çözüm arayan ve hizmet edendir. Bu nedenle STK’ların ülkemizin ve Niğde’mizin kültürel, ekonomik ve eğitim gibi birçok alandaki gelişiminde katkısı göz ardı edilemez.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
15 TEMMUZ ANISINA...
15 TEMMUZ ANISINA...