Advert

NGC’den Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Niğde Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri ve denetleme kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

NGC’den Hayırlı Olsun Ziyaretleri
NGC’den Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Bu içerik 525 kez okundu.

Niğde Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Alpaslan Düzgün, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve denetleme kurulu üyeleriyle birlikte Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan ve Niğde Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Taciroğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
NGC’DEN BAŞSAVCI DÖNMEZ’E ZİYARET
Niğde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alpaslan Düzgün, yönetim kurulu üyeleri ve denetleme kurulu üyeleri Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. NGC Başkanı Alpaslan Düzgün ziyarette Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bir hukuk devleti olduğunu belirterek, “Niğde Gazeteciler Cemiyeti Derneğimiz 28 yıllık bir geçmişe sahip olan  köklü bir dernektir. Cemiyetimiz her zaman yasalara, kanunlara ve yönetmeliklere saygılı olmuş yaptığı bütün iş ve işlemleri ilgili yasalara uygun olarak yapmıştır. Niğde Gazeteciler Cemiyeti olarak her zaman devletimizin yanında yer alarak,  Niğde’miz için yapılan ve yapılması istenen bütün hizmetlerin destekçisi ve takipçisi olduk.  Bizlerin ortak amacı Niğde’ye hizmet etmek ilimizin gelişmesine ve kalkınmasına katkı sunmaktır. Her Demokratik toplumlarda olduğu gibi, dernek ve sivil toplum kuruluşlarında da fikir ayrılıkları olabilmektir. Biz insanların, siyasi düşüncelerine bakmaksızın herkesin devletimizin ve Niğde’mizin yanında olan her türlü fikir ve düşüncesine saygılıyız” dedi. Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez ise Niğde’de yerel basının oldukça güçlü olduğunu, basının toplumun haber alma hakkını sağlayan en önemli iletişim aracı olduğunu belirterek, Niğde Adliyesi’nde Medya İletişim Bürosu kurduklarını söyledi. Ziyaret gerçekleştirilen fotoğraf çekiminin ardından son buldu.  
NGC’DEN BAŞKAN ÖZKAN’A ZİYARET
Niğde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alpaslan Düzgün, Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleriyle birlikte Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.
NGC Yönetim ve Denetleme Kurulunu makamında kabul eden Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Niğde için yerel medyanın öneminin büyük olduğunu belirterek, “Niğde Belediyesi olarak her zaman yerel medyaya önem veriyoruz. Sunulan hizmetlerin vatandaşlarımıza hızlı ve en iyi şekilde uluşması noktasında belediyelerimizle ve diğer kamu kuruluşları arasında köprü vazifesi gören değerli basınımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. NGC Başkanı Alpaslan Düzgün, yerel basın olarak her zaman Niğde’nin gelişimine ve tanıtımına katkı sağlamak için çalışmalar yaptığını belirterek, Niğde’ye yapılan güzel hizmetleri alkışlarken, vatandaşların yapılmasını istediği istek ve şikayetlerini de basın aracılığıyla sizlere iletmeye devam edeceğiz. Yerel basında bir nevi kamu hizmeti yapmaktadır, yapılacak güzel çalışmalarda her zaman destek vermeye hazırız dedi.
NGC’DEN TACİROĞLU’NA ZİYARET
Niğde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alpaslan Düzgün, Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Ahmet Taciroğlu’nu ziyaret ettiler.
NGC Başkanı Alpaslan Düzgün, Başkan Yardımcısı Ahmet Taciroğlu’na,  hayırlı olsun dileklerini ileterek, görevinde başarılar diledi. Gerçekleştirilen ziyaretleri NGC Başkanı Alpaslan Düzgün, Başkan Vekili Kıvanç Şimşek, Başkan Yardımcısı İsmet Ünver, Başkan Yardımcısı Süleyman Tuzcu, Niğde Haber Gazetesi Yayın Koordinatörü Tuncay Aytaş, Başkan Yardımcısı Halil Karaaslan, Başkan Yardımcısı Başkan Yardımcısı Dahi Gedik, Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Düzgün, Genel Sekreter Yavuz Malkoç, Denetleme Kurlu Başkanı Abdurrahim Aktaş, Denetleme Kurulu Üyesi Halil İbrahim Düzgün, Denetleme Kurulu Üyesi Eyyüp Aktaş, Üye Yusuf Gökdemir katıldılar.  (HABER MERKEZİ)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda